Cennik

ABONAMENT

do 7:00-18:00 – 1450zł

od 7:00-15:00 – 1250zł

„pierwszy miesiąc adaptacyjny” 50h – 850zł

  • każda dodatkowa godzina 20zł
  • abonament dla rodzeństwa obejmuje 10% zniżki na dziecko

W ramach opłaty abonamentowej oferujemy: opiekę w małych grupach przez wykwalifikowane opiekunki, zajęcia edukacyjne dostosowane do wieku dzieci, zabawy z językiem angielskim, zajęcia taneczne, ruchowe ćwiczenia ogólnorozwojowe, czytanie bajek, zajęcie umuzykalniające i rytmikę oraz systematyczna współpracę z rodzicami i pełna bieżącą informacje na temat stanu zdrowia dziecka.

Dzienna stawka żywieniowa to 15zł, posiłki zapewnia firma catergingowa, specjalizująca się przygotowywaniu zrównoważonej diety dla dzieci w wieku „żłobkowym” oraz „przedszkolnym”. Posiłki spożywane w Klubie Dziecięcym pokrywają 80% dziennego zapotrzebowania dzieci. Menu jest opracowane przez dietetyka, a jego bazę stanowią różnorodne produkty bogate w składniki odżywcze. Dania są komponowane zgodnie z wymogami Instytutu Żywności i Żywienia oraz najlepszymi praktykami żywieniowymi. Firma, która dostarcza posiłki działa pod nadzorem SANEPIDu a proces produkcji i dostawy realizowany jest według norm HACCAP.

Należności regulują Państwo co piątek, gotówką w siedzibie Klubu Dziecięcego – istnieje możliwość jednorazowego zamówienia jedzonka dla swojej pociechy. Zamówienia składamy drogą mailową do Oliwii Bohaczek na adres olivia.bohaczek@gmail.com.

Rodzice mogą również dostarczyć posiłki we własnym zakresie.

ADAPTACJE – Spotkania adaptacyjne w Klubie Dziecięcym są bezpłatne, dostosowujemy je indywidualnie dla każdego dziecka. Program adaptacyjny jest przeznaczony dla dzieci, które po raz pierwszy stykają się z tak duża grupą dzieci bez obecnosci swoich najbliższych.

Dodatkowo płatne są wyjazdy poza klubik m.in.:

  • do teatru
  • muzeum
  • ZOO

OPIEKA DORAŹNA – Jeśli zdarza Ci się, że musisz coś załatwić lub potrzebujesz chwili wytchnienia, a nie masz z kim zostawić dziecka, to jest to właśnie rozwiązanie dla Ciebie. Możesz też skorzystać z tej formy opieki, jeśli szukasz regularnej opieki w niepełnym wymiarze czasowym. Wizyta u nas może być sposobem na przełamanie przez dziecko oporów i lęków przez stopniowe przyzwyczajanie do dłuższych pobytów w przedszkolu. Oferujemy opiekę nawet w godzinach wieczornych i w weekendy. Istnieje możliwość przyprowadzenia dziecka starszego niż 4 lata.

Jeżeli potrzebna jest opieka po godz. 18, prosimy o kontakt dzień wcześniej, w weekendy – 2 dni wcześniej.

SŁODKICH SNÓW! – pobyt nocny – Wiemy, że czasem zdarzają się sytuacje, w których niespodziewanie potrzebna jest dłuższa opieka nad dzieckiem. Postanowiliśmy więc poszerzyć naszą ofertę o opiekę w godzinach wieczornych oraz w nocy. Gwarantujemy bezpieczną, bezstresową noc. Profesjonalna opiekunka dopilnuje, żeby maluch po kolacji i bajeczce na dobranoc mógł spokojnie zasnąć. Dla dzieci chodzących spać o późniejszych godzinach przewidziane są zabawy relaksacyjne oraz wyciszające.

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub osobisty w celu zarezerwowania miejsca maluszkowi (najpóźniej doba wcześniej).

ZAPISY TRWAJĄ CAŁY ROK, ZAPRASZAMY